Dragon Ball Legend Forum Index


 
   
 
Głosuj raz dziennie na Dragon Ball Legend w toplistach:
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglšdarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl TOP50 Gry games
Search found 1547 matches
Dragon Ball Legend Forum Index
Author Message
  Topic: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Hakinos

Replies: 8
Views: 2974

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2015-03-09, 03:05   Subject: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Trochę formalności:
Data: 10.12.2014
Powód: Invalid payment
Od: Admin. Nilan


Wracając do tego tematu: http://dblots.pl/viewtopi...ghlight=#469206
Dobrze Nilan. Wyimaginowałeś sobie dowody na Hakin Tago, których nie chcesz pokazać - niezwykła postawa administratora, ciekawe jak sam byś ocenił administrację jakiejś gry, gdzie Ci zbanowaliby konto, olewali Twoje pisane w naszym DBLowskim żargonie ala "odwołania", po czym po kilkunastu wiadomościach wysłanych na pw i paru miesiącach oczekiwań dostałbyś odpowiedź "sorry, ale nie chcemy byś wiedział skąd wiemy, że złamałeś regulamin": http://www.dropmocks.com/mIV5rk - nie wiem czy jesteś, bądź ktokolwiek inny wstanie sobie to wyobrazić, bo taka administracja istnieje wyłącznie na DBLu. Tylko mam pytanie, dlaczego dostałem również bana na postać Hakinion? W poprzednim temacie nie odniosłeś się do tej postaci, czy na nią też masz wyimaginowane dowody?

Zgodnie z niezwykłym regulaminem:
Quote:
Zastrzegam sobie także możliwość zmiany regulaminu jak i zbanowania gracza na dowolną ilość dni lub odbanowania bez uzasadnienia, gdy uznam, że to konieczne.

owszem, miałeś prawo mnie zbanować - zastrzegłeś sobie tę sytuację, a ja ją zaakceptowałem. Nie wiedziałem tylko, że wykorzystasz ją w taki sposób.


Nie posiadałeś, nie posiadasz i nigdy posiadał nie będziesz dowodów, które pozwalałyby Ci zbanować moją postać. Dlatego musisz powoływać się na ten "asekuracyjny punkt", który nigdy użyty być nie powinien. To co zrobiłeś to łamanie wszelkich dotychczasowych reguł tu panujących - co jest w Twoim stylu. Dostałem bana niesłusznie, bo nie zrobiłem nic co pozwalałoby nałożyć mi go zgodnie z regulaminem (nie biorąc Twojego asekuracyjnego punktu pod uwagę).

Gorąco dziękuję za nieukazanie mi dowodów. Zbanowałeś mnie niesłusznie.


PS Zrobię małe podsumowanie dla FCLi: odwołałem się od dwóch postaci, Nilan odniósł się do jednej. Chcę, by teraz odniósł się także do drugiej - dlaczego ona została zbanowana, więc proszę nie wywalać tematu.

@edit
A właśnie, skoro zgromadziłeś dodatkowe 5%, które czynią, że masz 100% pewności co do mojej winy, to może pokażesz chociaż te "pewne" dowody? Czy też ich nie pokażesz, bo również są tajne? Twoim dowodem zakładam, że jest jakaś herezja bądź moja rozmowa pisana na default z jakimś kumplem, gdzie pogrubione słowa całkowicie oddają obraz sytuacji zarzucanych mi czynów (zabezpieczam się: to ironia - ostatnio jak ironizowałem to traktowałeś to jako "dowód przeciwko mnie").
  Topic: Beater Awans 130 def !
Hakinos

Replies: 10
Views: 2101

PostForum: Archiwum   Posted: 2015-03-03, 21:54   Subject: Beater Awans 130 def !
Dobra robota Beater :)
Gogo BP :)
  Topic: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Hakinos

Replies: 13
Views: 4768

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2015-02-25, 00:02   Subject: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Mnie zaś poraża brak inteligencji u niektórych osób.
Dziękuję za przydomek "mistrzu", być może przypisałeś mi go pamiętając o pierwszych krokach we władzy, gdy pytałeś mnie gdzie jest regulamin, który dawno powinieneś mieć przeczytany czy bezmyślnie zapytania "za: sell chara - jest ban?" - w tej chwili mógłbyś zachować uprzejmości dla siebie, bo nie zależy mi na jakimkolwiek komplemencie od osoby, którą okazałeś się być (ku przestrodze dla aktualnych kolegów zera).

Bezmyślnie pytasz dlaczego wstawiam temat na forum? Powodów jest kilka: regulamin, którego nie znasz nakazuje odwołać się od bana właśnie na forum - a każdy z nas wie, że nikt prócz Nilana tego tematu rozwiązać nie może, więc dlaczego mam kompromitować Nilana (tyle uprzejmości z mojej strony) i ujawniając co mi napisał na pw? To co w nim napisał jest przezabawne i nie godzi się z dotychczasowymi przyjętymi normami panującymi na DBLu. Temat jest adresowany do niego, a twoja bezmyślna wypowiedź jest dla mnie nic nie warta. Proponuję nadal siedzieć na siłowni i po koleżeńsku obrażać/prowokować Hellbounda, a potem mówić, że jest się "mądrym kimśtam". Nie wiem jaką masz aktualnie pozycję, za postawienie Nilanowi flaszki na urodzinach, na które go zaprosiłeś dostałeś GMa, nadal go masz, czy już nowy awans? Zostanę przy "kimśtam". Kolejnym z wielu powodów, dla których piszę właśnie na forum jest to, że Nilan ignorował moje wiadomości wysyłane na pw(w różne miejsca) - po przedstawieniu mi swojego stanowiska na priv już wiem dlaczego tak robił :) Następnym i ostatnim, bo nie zależy mi na wyedukowaniu ciebie jak działa ten serwer powodów, które zamierzam ci przedstawić jest to, że Nilan ma zablokowane pw na forum, w grze rzadko bywa, a odwołać się trzeba w ustalonym przez regulamin czasie (mam nadzieję, że zapisałeś sobie link do regulaminu, którego niegdyś ci wysyłałem i udało ci się z nim zapoznać).

Nie wiem gdzie aktualnie przebywasz, ale podobno wyjechałeś z kraju, zapewne tak jak większość emigrantów po prostu nie radziłeś sobie u nas, ale skoro piszesz na polskim forum, to nie dodawaj mi tu jakichś angielskich wstawek typu "wrong" - proszę cie o to, jeśli wypowiadasz się w moim kierunku.

Moją racją jest to, że przez publicznie przedstawione dowody Nilana, zostałem zbanowany na serwerze, a występek, który mi zarzuca miał miejsce na forum (sytuacja była źle przez niego zinterpretowana, więc o występku też tu nie ma mowy).

Sugerujesz, że oczekuję waszego "forumowego wkładu w dyskusję". Nie, nie oczekuję - wręcz przeciwnie. Sam regulamin nie przewiduje takich sytuacji, by miało to miejsce w dziale, w którym napisałem temat, więc takie zachowanie nie byłoby pożądane - a do tego nie namawiam.

Wstawka, a właściwie jak to nazwałeś inicjał(którym oczywiście nie jest) miała symbolizować mój żarcik, który był w wiadomości pw wysłanej do Nilana. Być może nie wiesz o co chodzi - jeśli Nilan jest spostrzegawczy to powinien zrozumieć - ale to nic znaczącego w tym temacie. Zmodyfikowałem to trochę do jednej literki z kropką odmiennie od tego co było oryginalnie w wiadomości pw, ponieważ nie chciałem złamać regulaminu, którego konsekwentnie przestrzegam w przeciwieństwie do ciebie.

W skrócie - proszę byś więcej nie wypowiadał się w tak bezsensowny sposób jeśli nie masz nic sensownego do dodania, a przynajmniej w tematach dotyczących mojej osoby.
Jednocześnie chciałbym dodać, że twoje edity będą przeze mnie zignorowane, więc się nie trudź.

PS Żebyś mi nie zarzucił tego, że proszę o nie używanie angielskich wstawek pisząc do mnie, a sam piszę "edity" czy "sell" - w żargonie DBLa słowa, które użyłem często występują, zaś to co ty wstawiasz świadczy o problemach z wypowiedziami w polskim języku - zwracam honor, jeśli nie jesteś bądź nie czujesz się Polakiem.
  Topic: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Hakinos

Replies: 13
Views: 4768

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2015-02-24, 21:56   Subject: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Bronię swoich wirtualnych praw w tej grze i forum, które uzyskałem podczas rejestracji.
Żyjąc w absolutnej zgodzie ze wspomnianymi prawami ban, który został mi wręczony w prezencie noworocznym od Nilana jest banem bezpodstawnym, a Nilana wyjaśnienia dotyczące tej sytuacji, o których nie masz zielonego pojęcia, bo nie sądzę, że rozmawiałeś z nim o tym na pw są absurdalne.
Nie złamałem regulaminu, dowody również nie zostały mi przedstawione oraz osoby, które powinny mieć pewność w 100% podczas wymierzania kar(czyt. Nilan) jej nie mają (potwierdzone info). Nie będę tutaj przedstawiał na chwilę obecną treści mojej rozmowy z Nilanem, bo temat jest kierowany do niego, a on ma świadomość o czym do mnie pisał (chociaż miałem wrażenie, że był na %), więc nie ma potrzeby by ktokolwiek inny tą sprawą się zajmował.
Także nie rozumiem po co na siłę się w tym temacie wypowiadasz. Napisałem, że Nilan jeszcze się tą sprawą zajmie (bacznie obserwując jego wieloletnią pracę administratora sądzę, że zajmie mu to kolejne dwa miesiace, ale zrobi to on).

Jeśli już się wypowiadasz, to może zrób to bardziej obiektywnie. Napisz jak wygląda sprawa z Twojej perspektywy, bo nie wierzę, że po dowodach, które ujawnił publicznie Nilan sam sądzisz, że decyzja o podjęciu przez niego bana jest słuszna.
To, że serwer jest Nilana i może robić co mu się podoba jest oczywiste, więc takie gadki możesz sobie darować Mist.
  Topic: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Hakinos

Replies: 13
Views: 4768

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2015-02-24, 12:59   Subject: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Witam serdecznie :)
Data: 10.12.2014
Powód: Invalid payment
Od: Admin. Nilan

http://dblots.pl/viewtopi...ghlight=#468398
Pisałeś mi 2 miesiące, że nie masz czasu na "konstruktywną odpowiedź" po czym piszesz coś, co można napisać w pół minuty?
Skopiuje to, co już raz dostałeś:
Szanowny Wielce Zabiegany Nilanie,

Od 2 miesięcy próbujesz mi wmówić, że nie masz czasu na "napisanie sensownego wyjaśnienia w temacie", który dotyczy mojej osoby.
Nie wiem czy sądzisz, że poleciałem jak młody pelikan na tę wymówkę i Ci uwierzyłem - nie, nie uwierzyłem - ale nie uważasz, że można by zakończyć tę zabawę?
Zbanowałeś mi (uwaga!) dwa konta na serwerze za napisanie posta (uwaga!) na forum! Czym się kierowałeś dając mi bana na serwerze za napisanie czegoś na forum, a czym kierowałeś się nakazując moderatorom warnować użytkowników, którzy pisali tematy/posty związane z nielegalnym handlem za realny hajs na forum - a nie w grze? Czemu każdy podobny przypadek skutkował banem na forum, a ja dostałem bana w grze, zachowując przy tym nieskazitelnie czyste konto na forum? Nie uważasz, że coś tu jest nie tak?
Kiedy do Ciebie nie napiszę to mnie ignorujesz - wręcz uciekasz przede mną by nie rozmawiać o tej sprawie.
Według regulaminu powinienem otrzymać dowód w ciągu 24h - ja na niego czekam 2 miesiące. Uważasz, że jest to w porządku?
Nie oszukujmy się Nilan - nie wiesz co mógłbyś sensownego napisać w moim temacie, bo przecież "ban w grze, za domysły na forum" nie brzmi racjonalnie. Nieprawdaż? (tutaj mały edit - to zdanie potwierdza co mi odpisałeś)
Gdyby było inaczej omówiłbyś ze mną tę sprawę na pw, które wysyłałem Ci wielokrotnie.
Teraz kwestia Twoich samych domysłów. Moje słowa (napisane na forum) nie mają absolutnie potwierdzenia w Twojej odważnie postawionej tezie "sprzedawałeś itemki".
Napisałem, że interesują mnie tylko ssy i cc, po czym dodałem, że jeśli ktoś by miał na prawdę cos ciekawego, to ewentualnie może do mnie pisać pw i się dogadamy (przykładowo, jeśli ktoś za moje brolly bootki dałby złoty metal z turnieju, to byłbym gotów pójść na ten układ - złoty metal jest tutaj moja "inna walutą", taką samą jak waluta "ss"). Właśnie to zawarłem w słowach : "Interesują mnie tylko i wyłącznie salamandre skiny (ss) oraz co do tańszych itemów pieniądze (cc).
Dla spryciarzy: Interesują mnie także rozmowy na pw w celu dogadania się co do waluty. "
Powiedz mi jaki sens miałoby to, żeby ktoś pisał na moje konto wiadomości pw "kupie itemki za rl hajs"? Co miałem wtedy ryzykować utratę konta chlapiąc "<chlap><chlap> ile dasz?"
Przecież byłbym wtedy posądzony o chęć sprzedaży itemków i mógłbym dostać bana...(którego dostałem za niewinność).
W dodatku skoro tak w zaparte twierdzisz, że ja złamałem regulamin gry na forum, to skąd wiesz, że to właśnie ja pisałem tę wiadomość na forum? Może zrobił to mój brat, któremu zleciłem napisanie tematu na forum z mojego konta (gdyż nie ma nic w regulaminie o sharowaniu z kimś konta na forum)?


Załącznik:
http://dblots.pl/viewtopi...ghlight=#468398Z poważaniem

A. Hakinos@edit
Od kiedy to nie można sprzedawać itemków za ssy na forum i od kiedy dostaje się za napisanie czegoś na forum bana w grze. NILANIE JESTEŚ ŚMIESZNY


NILAN NAPISAŁ MI NA PW, ŻE JESZCZE ZAJMIE SIĘ TĄ SPRAWĄ DLATEGO TEŻ PROSZĘ NIE ZAMYKAĆ TEMATU. POZA TYM, NAWET JAKBY TAK NIE NAPISAŁ, TO CHYBA KAŻDY WIDZI, ŻE ADMINISTRATOR TUTAJ SIĘ NIE POPISAŁ DAJĄC BANA I TEMAT POWINIEN NADAL LEŻEĆ W OCZEKUJĄCYCH!
  Topic: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Hakinos

Replies: 5
Views: 2365

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2015-02-21, 17:02   Subject: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Witam serdecznie :)
Data: 10.12.2014
Powód: Invalid payment
Od: Admin. Nilan

http://dblots.pl/viewtopi...ghlight=#468398
Pisałeś mi 2 miesiące, że nie masz czasu na "konstruktywną odpowiedź" po czym piszesz coś, co można napisać w pół minuty?
Skopiuje to, co już raz dostałeś:
Szanowny Wielce Zabiegany Nilanie,

Od 2 miesięcy próbujesz mi wmówić, że nie masz czasu na "napisanie sensownego wyjaśnienia w temacie", który dotyczy mojej osoby.
Nie wiem czy sądzisz, że poleciałem jak młody pelikan na tę wymówkę i Ci uwierzyłem - nie, nie uwierzyłem - ale nie uważasz, że można by zakończyć tę zabawę?
Zbanowałeś mi (uwaga!) dwa konta na serwerze za napisanie posta (uwaga!) na forum! Czym się kierowałeś dając mi bana na serwerze za napisanie czegoś na forum, a czym kierowałeś się nakazując moderatorom warnować użytkowników, którzy pisali tematy/posty związane z nielegalnym handlem za realny hajs na forum - a nie w grze? Czemu każdy podobny przypadek skutkował banem na forum, a ja dostałem bana w grze, zachowując przy tym nieskazitelnie czyste konto na forum? Nie uważasz, że coś tu jest nie tak?
Kiedy do Ciebie nie napiszę to mnie ignorujesz - wręcz uciekasz przede mną by nie rozmawiać o tej sprawie.
Według regulaminu powinienem otrzymać dowód w ciągu 24h - ja na niego czekam 2 miesiące. Uważasz, że jest to w porządku?
Nie oszukujmy się Nilan - nie wiesz co mógłbyś sensownego napisać w moim temacie, bo przecież "ban w grze, za domysły na forum" nie brzmi racjonalnie. Nieprawdaż? (tutaj mały edit - to zdanie potwierdza co mi odpisałeś)
Gdyby było inaczej omówiłbyś ze mną tę sprawę na pw, które wysyłałem Ci wielokrotnie.
Teraz kwestia Twoich samych domysłów. Moje słowa (napisane na forum) nie mają absolutnie potwierdzenia w Twojej odważnie postawionej tezie "sprzedawałeś itemki".
Napisałem, że interesują mnie tylko ssy i cc, po czym dodałem, że jeśli ktoś by miał na prawdę cos ciekawego, to ewentualnie może do mnie pisać pw i się dogadamy (przykładowo, jeśli ktoś za moje brolly bootki dałby złoty metal z turnieju, to byłbym gotów pójść na ten układ - złoty metal jest tutaj moja "inna walutą", taką samą jak waluta "ss"). Właśnie to zawarłem w słowach : "Interesują mnie tylko i wyłącznie salamandre skiny (ss) oraz co do tańszych itemów pieniądze (cc).
Dla spryciarzy: Interesują mnie także rozmowy na pw w celu dogadania się co do waluty. "
Powiedz mi jaki sens miałoby to, żeby ktoś pisał na moje konto wiadomości pw "kupie itemki za rl hajs"? Co miałem wtedy ryzykować utratę konta chlapiąc "<chlap><chlap> ile dasz?"
Przecież byłbym wtedy posądzony o chęć sprzedaży itemków i mógłbym dostać bana...(którego dostałem za niewinność).
W dodatku skoro tak w zaparte twierdzisz, że ja złamałem regulamin gry na forum, to skąd wiesz, że to właśnie ja pisałem tę wiadomość na forum? Może zrobił to mój brat, któremu zleciłem napisanie tematu na forum z mojego konta (gdyż nie ma nic w regulaminie o sharowaniu z kimś konta na forum)?


Załącznik:
http://dblots.pl/viewtopi...ghlight=hakinosZ poważaniem

A. Hakinos@edit
Od kiedy to nie można sprzedawać itemków za ssy na forum i od kiedy dostaje się za napisanie czegoś na forum bana w grze. NILANIE JESTEŚ ŚMIESZNY
  Topic: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Hakinos

Replies: 10
Views: 4006

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-12-10, 13:32   Subject: [Admin. Nilan] Hakin Tago, Hakinion
Witam serdecznie :)
Data: 10.12.2014
Powód: Invalid payment
Od: Admin. Nilan

Otóż tak... Pragnę się dowiedzieć dlaczego muszę mój cenny czas marnować na jakieś odwołania?
Poproszę o jakieś dowody mojego (nie)haniebnego czynu.
Jak Nilan chciałeś pogadać sobie ze mną to mogłeś to załatwić w bardziej w cywilizowany sposób :) O czym chcesz pogadać? O Życiu? Sporcie? DBLu?
Czy może faktycznie był jakiś powód, za którego dostałem bana na serwerze? xDDD W co szczerze powątpiewam...
  Topic: [Brisinger] Hakin Tago
Hakinos

Replies: 4
Views: 2203

PostForum: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników   Posted: 2014-12-01, 20:04   Subject: [Brisinger] Hakin Tago
Witam. Chciałbym opisać swój problem.
Zadałem 2 sensowne pytania na helpie:
http://screenshooter.net/4234916/llhgyhl
Dostałem muted od tutora Brisingera.
Po 10 minutowej pseudo rozmowie z tą osobą udało mi się odzyskać prawo głosu i bytu na czatach.
Quote:
19:43 Brisinger: 10 min styknie, za nastepne trollowanie nastepne mute tym razem na godzine

Czuję się poszkodowany, iż nic złego nie zrobiłem. Brisinger mi nie napisał, czemu dostałem tego muteda, zaś nastraszył na przyszłość.
Zadałem więc pytanie na helpie:
Quote:
19:46 Hakin Tago: Nie rozumiem o co chodzi. Daja mi jakies warny dla zabawy, a czytalem dokladnie regulamin i nie zrobilem nic, co mogloby zostac potraktowane jako naduzywanie praw gracza. Prosze o wyjasnienie, dlaczego wladza mnie warnuje i blokuje mi dostep do czatow?


Nie uzyskałem odpowiedzi, zaś dostałem kolejny raz muted.

Proszę o dowody, potwierdzone regulaminem, które by świadczyły o tym, że faktycznie powinienem mieć zablokowany dostęp do czatów.


Jeśli moja sprawa zostanie zignorowana jestem gotów napisać do Administratora Advent Childa i on na pewno nie oleje takiego poważnego nadużycia ze strony władzy.


Data zajścia: Dziś(01.12.2014 r.) około 20:00 (jakoś parę minut wstecz, iż zajęło mi chwilę napisanie tego odwołania).
  Topic: [GM Massive Attack] Hashelosthismind
Hakinos

Replies: 11
Views: 2575

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-11-11, 14:56   Subject: [GM Massive Attack] Hashelosthismind
Byłbym wdzięczny gdyby nie oczerniało się pracy BN Massive Attacka, gdyż ten nie popełnił tutaj błędu, a był dobrym bannerem :)
Temat, za który gracz dostał bana:
http://dblots.pl/viewtopi...ashelosthismind
Jak widzimy, jest tam dodany mój screenik. Jak łatwo się domyślić, wrzuciłem go tam, gdyż screen autora był edytowany.
Screen teraz wygasł, a nasz oszuścik się odwołuje pod pretekstem edytowanego dowodu.

Do postaci mam rk, a nie mam sumienia okraść nowego właściciela konta z itemków, które tam przełoży, więc dla jego własnego dobra pragnę wrzucić screen,
który wrzuciłem w przytoczonym temacie, a wygasł:


http://zapodaj.net/f7535aca6746d.png.html

Ban był słuszny i nie było tu błędu BN Massive Attack :)
  Topic: LIST OD AMIGOLA
Hakinos

Replies: 9
Views: 2608

PostForum: Archiwum   Posted: 2014-11-11, 11:53   Subject: LIST OD AMIGOLA
Snajp3r ***** INTERNETOWY POZERZE, NIE PISZ ŻE KTOŚ COŚ PISAŁ JAK NIE PISAŁ. CHCESZ BYĆ FAJNY, TO DALEJ DAWAJ KUMPLOM NA OSIEDLU I MYŚL, ŻE CIEBIE LUBIĄ (jeśli coś takiego u siebie macie jak osiedle...w zasadzie powinienem napisać "na podwórku"), A NIE WCHODZISZ NA FORUM TIBIOPODOBNE I WMAWIASZ, ŻE KTOŚ COŚ PISAŁ.
W INTERNECIE NIKT NIE DA W MORDĘ, TO MOŻE WSZYSTKO NAPISAĆ, CO?

KTO JEST GÓWNEM, TEN KTO NAPISAŁ GŁUPI TEMAT, CZY TEN KTO WYKAZAŁ ZAINTERESOWANIE GŁUPIM TEMATEM?
ZWYKŁA SPEKULACJA, ALE WMAWIAJ SOBIE, ŻE JESTEŚ FAJNY, BO COŚ NAPISAŁEŚ NA FORUM TIBIOPODOBNYM!!
  Topic: [Sell] Resztki itemów Hakinosa (magi,full sety,itemy questow
Hakinos

Replies: 2
Views: 1846

PostForum: Archiwum   Posted: 2014-11-10, 22:30   Subject: [Sell] Resztki itemów Hakinosa (magi,full sety,itemy questow
Witam. Zostało mi jeszcze trochę itemków, które chciałbym sprzedać:
1x Snowman Arm
1x Magic Turban (mag)
2x Mistic Glover (m glover)
1x Blue Box
2x Magic Snowball (msb)
7x Pumpkin
14x Mistic Legs (m legs)
1x Capsule
4x Fishbone
16x Candle
5x Red Backpack (red bp)
2x Blue Backpack (blue bp)
82x Brolly Necklace (aol)
2x Biotsuful Mask (bio mask)
1x Parchment
1x Shooting Glover
4x Blue Scouter
1x Honey
17x Tone Armbands (tab)
227x Small Diamonds (sd)
35x Easter Eggs
8x Glass Ball
6x Kibito Boots
3x Fourth Part Of Cell Processor
2x Broken Boots
7x Skull
21 Blood Donors
2x Candiess
1x Hercule Belt
2x Brolly Legs
4x Emerald Belt (eme belt)
1x Santa Claus Legs
4x Green Eggs
8x Mirror
20x Blue Amphora
18x Ice Stalagmite
4x Halloween Candy


Chciałbym równiez kupić takie itemy jak:
Salamandre Skins (ss)
Dragon Ball (db)

Moje nicki: Hakin Tago, Hakinion.
Można pisać w grze lub na pw (forum).
Interesują mnie tylko i wyłącznie salamandre skiny (ss) oraz co do tańszych itemów pieniądze (cc).
Dla spryciarzy: Interesują mnie także rozmowy na pw w celu dogadania się co do waluty.
Itemy na niebiesko są na liście zarezerwowanej, czyli na chwilę obecną nie są na sprzedaż, jednakże może się to zmienić.

@edit
Uwaga. Na bieżąco edytuje zawartość itemków, które pozostały mi jeszcze do sprzedania/kupienia.
  Topic: Exp za Exodie
Hakinos

Replies: 12
Views: 3352

PostForum: Archiwum   Posted: 2014-09-17, 21:57   Subject: Exp za Exodie
Zostawić na 1.400.000 (tak jak teraz)

Nie przesadzajmy, że lvl na 1k -1,7k leci mniej niż 20minut.
  Topic: [Inne] BN Hakinos, Admin. Nilan
Hakinos

Replies: 5
Views: 2131

PostForum: Archiwum Skargi na władze serwera i forum   Posted: 2014-09-17, 13:51   Subject: [Inne] BN Hakinos, Admin. Nilan
Nie zachęcasz mnie do gry, jak ja na 600lvlu bije lvl 20 minut, a ty na 1,7k bijesz też 20 minut.

Jak możecie pisać, że Nilan nadużył władzy? Beka.
  Topic: [Nadużywanie władzy] NIlan
Hakinos

Replies: 5
Views: 1810

PostForum: Archiwum Skargi na władze serwera i forum   Posted: 2014-09-17, 13:20   Subject: [Nadużywanie władzy] NIlan
Kenua 18 minut (1,4k lvl)
SPC Miki 17 minut (1,4k lvl)
Ja 15 min?(jakoś tak, bo zawsze jak expie to z kimś piszę - 1k lvl)
Ciachoo vegeta 20lvli na dzień(nie wiem ile dokładnie - 1,7k lvl)
On tutaj był brany najmniej pod uwagę, ponieważ, nie wiem ile bił 1 lvl.
I wiele innych.
Expi tam każdy z 900+ lvlem. Inne respy są pomijane, bo leci na exodiach znacznie szybciej niż gdziekolwiek indziej.


Przykro mi Yaser aka Askard aka Misaka Mikoto, że chciałeś dogonić Ciacha z lvlem i nie będziesz miał takiego wielkiego przywileju z expieniem jak on, że w moment będzie wpadał Ci lvl.


Co do screena.
Na exodiach lvl leciał za szybko. W momencie, gdy pytam Ciachoo Vegety aka 1,7k lvl czy dobrze mu się expi, to spodziewałem się odpowiedzi "nie, słabo...mam taki wysoki lvl, że muszę dużo czasu expić, by wbić 1 lvl", a on odpisał mi, że expi mu się dobrze....
Dobrze, to może się expić 100lvlowi, a nie 1,7k vegecie.


PS Po co kazałeś się wypowiadać rlą w tym temacie? by ktoś Cię poparł? Wiem, że h lvl mogą odebrać tę zmianę jako złą, bo Was ona dotyka, że nie dogonicie tak szybko z lvlem waszego odwiecznego wroga Ciachoo Vegete. Trudno.
Nie musiałeś, zawsze jak jest temat ze mną związany, to znajdzie się ktoś, kto poprze autora tematu np. taki Bloodzii, bo nie zbanowałem osoby, którą zreportował(czy na odwrót, zbanowałem jego kolegę - nie pamiętam), przez co zaczął pisać o mnie jakieś brednie(żałuję, że prosiłem testerów, by przestali mu docinać na PvP Serwie).
Co do kenuy, to wiadomka, będzie trochę dłużej wbijał lvl i jest okazja do napisania czegoś głupiego na mój temat, to musi być wykorzystana.

Ogólnie zła forma skargi na władzę.
  Topic: [bn hakinos] Another
Hakinos

Replies: 12
Views: 4381

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-16, 21:57   Subject: [bn hakinos] Another
Yama przestań pisać z mc.
A co do hotów to wiem, ale nie o to mi chodzi.
Chodzi o to, że jak coś piszesz to nie możesz się tak samo używać spella, bo się rozpraszasz i wtedy nie jest to takie jednostajne jak u anothera.
  Topic: [bn hakinos] Another
Hakinos

Replies: 12
Views: 4381

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-16, 21:11   Subject: [bn hakinos] Another
Na filmikach widać, że masz auto spella, który reaguje tylko jak DBL jest na 1 planie. Takie coś też można łatwo wyłączyć.

Co do reszty. Kazałem Ci się zatrzymać. Ty tego nie zrobiłeś.
Na ostatnim filmiku widać, że uciekasz ode mnie i wyłączasz bota(wyskakuje ESC). Na Twoich filmikach nie widać całego zdarzenia.
Na tym ostatnim filmiku widać, że podczas pisania "?" nie utrudniłeś sobie ze spamem spella(jednostajnym), co potwierdza moją teorię o twoim auto spellu.

Masz bota, tylko po prostu jesteś przy kompie, a jak Cie sprawdzam to wyłączasz bota(przez co wyskakuje ESC).
0:51 - prawa ręka na myszce, lewa pisze, a trzecie spami spella(jednostajnie)
Kiedy cię o to prosiłem nie byłeś się w stanie zatrzymać, więc z mojej perspektywy ja widzę bota, a na filmiku nie udowadniasz, że bota nie masz, a udowadniasz tylko to, że jesteś przy kompie.
Wszystkie "ESC", które widzimy na twoich filmikach, są spowodowane wyłączeniem bota.
Twój filmik nie udowadnia, że tak nie było.
Na moich filmikach widać ewidentne macro z twojej strony, zaś twoje nie usprawiedliwiają moich zarzutów.

Bana podtrzymuje.

PS
Masz problemy z głową jeśli sądzisz, że możesz na podstawie tego napisać jakąkolwiek skargę na mnie, czy wykorzystać to jaki dowód przeciwko mnie.
To, że nie reagowałeś na moje polecenia pokazuje mi, że masz bota, a to że ty sobie coś nagrywałeś to jesteś na prawdę skończonym ******* skoro sądzisz, że miałbym nie dać Ci bana za to, co ja widziałem.


PS 2 Jako, że twój filmik nic nie udowadnia, mogę zademonstrować twojego "auto spella" i u mnie zupełnie jak u ciebie nie będzie widać, że go mam, a będę jednostajnie spamił spellem oraz będę mógł w każdej chwili go wyłączyć, bez jakiegokolwiek znaku na filmiku. To taki dodatkowy bonus, który będzie potwierdzał Twojego bota.
  Topic: [bn hakinos] Another
Hakinos

Replies: 12
Views: 4381

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-16, 19:46   Subject: [bn hakinos] Another
Z przykrością chciałbym stwierdzić, że miałem 3 filmiki, lecz 1 z nich (pierwszy), na którym widać było między innymi kolejny "esc" jak kazałem się zatrzymać nie został przeze mnie zapisany, ponieważ dostałem debuga i odruchowo nie zapisałem materiału dowodowego.

Co do filmików, które zrobiłem.
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Początkowo śledzę trasę Anothera(przed chwilą nagrywałem poprzedni filmik, który utraciłem, więc wiedział, że go sprawdzam).
Cóż. Standardowa ta sama trasa, te same wptki.
Pierwszy ciekawy moment jest w 2:02, kiedy Another podbiega do miejsca gdzie nie ma termi i wali spella(minął termi, koło którego się nie zatrzymał, a walnął spela tam, gdzie nic nie było).
2:41 - stanąłem tam gdzie stawał za każdym razem. Jakby był to map click, to by w ogóle nie ruszył z miejsca, bo nie da się mapclickować na kogoś, a strzałkami chyba aż tak szybko nie biega, co?
2:58 -Another wali spella w powietrze(na 1 filmiku, który utraciłem to było dobrze uchwycone, ponieważ biegał on i cały czas spamił spella, nawet jak już potwory zostały wybite)
3:06 - Another znów wali w powietrze spella
3:14 - widać Another znów atakuje powietrze(ciekawe co mu zrobiło)
3:27 - znów atak w powietrze(po drodze omija termie, które nie atakuje - on woli atakować powietrze)
3:34 - powietrze znów jest atakowane przez Anothera
4:46 - wbiega Another bijąc powietrze
4:52 - odchodzi ode mnie i znów atak w powietrze
5:02 - atak Anothera w powietrze kolejny raz
5:05 - Another wali spella na swoim wptku, jednakże po co, skoro potwór do niego dopiero idzie? Nie lepiej podbiec do potworka?
5:08 - potworek tak wolno szedł, że Another nie zdążył go zabić i pobiegł dalej
5:14 - atak w drzwi xDD

I tutaj koniec ze słabymi dowodami, potwierdzającymi jego bota. Teraz zaczną się argumenty, za które dostał bana:

5:15 - stoje 3sqm od niego, piszę mu żeby się zatrzymał, a on dobija swoje mobki i leci dalej
5:35 - Another wali 2x spella w powietrze i nadal nie odpowiada na moje "hallo"
5:37 - tepam się na Anothera i widzę atak w powietrze
5:38 - kolejny atak w powietrze
5:45 - każe mu się zatrzymać! On natomiast wali spella w powietrze 3x i leci dalej. Swoją drogą ciekawe dlaczego się na mnie zatrzymał?
5:57 -atak w powietrze 3 krotny. Tutaj odpisuje, ale co mi z jego "?" skoro ja 2 sekundy temu, na poprzednim lurze termi kazałem mu się zatrzymać?
6:07 - atak w powietrze x3. Widać tutaj, że znów moja postać go zatrzymała.
6:14 - Another wyłącza bota i widać "ESC". Tutaj jest jedyny moment, w którym Another się zatrzymuje. No ale dlaczego przy tym musi być ESC?
6:18 - bot znów włączony i atak w powietrze znów następuje


Teraz pora na 2 filmik:
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
0:13-0:14 - Another znów atakuje biedne powietrze 2x
0:20 - Pisze Anotherowi by dalej nie biegł. On na to wali spella w powietrze i biegnie dalej. Czekam aż odpisze, ale się nie doczekuje :(
0:28 - atak w powietrze
0:35 - nadszedł lag. Another ma czas na spokojne wyłączenie bota i nadchodzi moment, w którym zatrzymuje się po raz 2.


Podsumowując:
Another nie raguje na moje słowa. Wielokrotnie proszę go by się zatrzymał, ale on nie reaguje.
Another atakuje powietrze, które w DBLu nie istnieje.
Another odpisuje dopiero przy kolejnym lurze termi, nie zatrzymując przy tym swojego biegu wraz z atakiem powietrza. Powinien się zatrzymać od razu jak mu to napisałem, a nie przy kolejnym lurze odpisać "?"(moment 5:57 -pierwszy filmik). Zatrzymaj się =/= napisz "?".
Another wali w powietrze spella jak go blokuję(moment 6:07 pierwszy filmik). Zamiast się zorientować, że dalej jego postać nie biegnie on woli zaatakować 3x powietrze.
Another przestaje biegać dopiero po wyskoczeniu nad jego głową ESC(standartowy efekt szybkiego wyłączenia bota, by dalej nie biegł).


Doskonale widać, że Another używa bota.
Szkoda, że 1 filmik nie został przeze mnie zapisany, byłby jeszcze 1 dowód, na którym między innymi widać ESC(jak każe mu się zatrzymać) i inne podobne czynności, które były widoczne w tych 2 filmikach, przeze mnie przedstawionych.
Jako, że Another to postać BN Yamy, liczę na degradację tego osobnika do pozycji playera.

Pozdrawiam uczciwą władzę, bo pozostałą gardzę.
  Topic: [Nieprzestrzeganie regulaminu] BN Hakinos,EM Madara
Hakinos

Replies: 6
Views: 2194

PostForum: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników   Posted: 2014-09-16, 17:53   Subject: [Nieprzestrzeganie regulaminu] BN Hakinos,EM Madara
Blissandowi dałem na ip, ponieważ miałem najwięcej czasu(mało mobów mnie biło). Roco Rox chyba też dałem na ip, ale nie pamiętam. Wszystko było uzależnione od tego ile miałem na to czasu.
Cel bana na ip: nie chciałem byście rlgnęli i dalej wybijali.

Tak pomyliłem się, bo cały czas byłem przekonany, że za to jest 4 dni, a nie 5.
  Topic: [Nieprzestrzeganie regulaminu] BN Hakinos,EM Madara
Hakinos

Replies: 6
Views: 2194

PostForum: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników   Posted: 2014-09-16, 17:14   Subject: [Nieprzestrzeganie regulaminu] BN Hakinos,EM Madara
Amelinowy Janek, Kormak, Roco Rox powinni zostać ukarani również 5 dniami, a nie 4.
Sam wam to napisałem....

Po prostu pomyliłem się ich banująć.
Madara z pewnością też się pomylił.

Regulamin za te czyny przewiduje 5 dni bana.
  Topic: [BN Hakinos] Shigemiyo
Hakinos

Replies: 2
Views: 1261

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-16, 14:02   Subject: [BN Hakinos] Shigemiyo
Śmieszne jest Twoje prostackie zachowanie. Nie umiesz się odezwać jak kulturalna osoba tylko wyzywasz od cymbałów, kretynów, upośledzeń umysłowych i innych.
Wczoraj wyzwałeś mnie od cymbałów, kretynów i paru innych dojrzałych określeń.
Nie dałem Ci bana.
Dziś rozmawiam z Dutch Kingiem, a ty piszesz, że jestem upośledzony umysłowo.
Nie będę co dziennie wysłuchiwał tych Twoich tekstów z gimbazy na mój temat.

W dodatku zdenerwowała mnie Twoja postawa względem graczy w energy roomie. Jeden z graczy, napisał, że nie wie kim Ty jesteś, a Ty go zacząłeś obrażać. Przykro mi, że jesteś takim fejmem, a ktoś Cię nie zna, ale swoje odzywki zachowaj dla kolegów, a nie dla graczy DBLa.

Dowód wstawię jak będę miał czas.

@edit
Filmik z wczoraj: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Dzisiejsza obraza: http://screenshooter.net/4234916/vuomneg
  Topic: [Wyzywanie] Bronius
Hakinos

Replies: 1
Views: 889

PostForum: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników   Posted: 2014-09-15, 23:31   Subject: [Wyzywanie] Bronius
Screen w .jpg.
Druga sprawa, że Ty jesteś osobą prowokującą i nie nałożę za to bana.
  Topic: [BN Hakinos] Blissando
Hakinos

Replies: 2
Views: 1183

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-15, 20:32   Subject: [BN Hakinos] Blissando
Jaja sobie chyba robisz.
Nie muszę mieć daty ukazanej na filmiku i przestań świrować już tutaj i spamić forum.
Inne tematy nie mogą być brane pod uwagę jako dowód/argument.
Jakby filmik byłby przeterminowany to pisałbyś to w pierwszym poście a nie teraz chwytasz się wszystkiego co popadnie.
Następnym razem proponuję zacząć od przeprosin, które mogą odnieść większy efekt niż Twoja deska.
Ban słuszny i koniec.
  Topic: [BN Hakinos] Blissando
Hakinos

Replies: 8
Views: 2320

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-15, 15:11   Subject: [BN Hakinos] Blissando
Jakbyś był chociaż trochę inteligentniejszy od ściany, to domyśliłbyś się, że tylko i wyłącznie po to powstało wyjaśnienie:
Quote:
***Potwory - potwór należy do osoby, którą pierwotnie atakował. Jeżeli dany gracz nie życzy sobie aby zabito potwora ponieważ wykorzystuje go do treningu lub na nim expi, a potwór nie przeszkadza innym graczom np. nie blokuje przejścia, to należy uszanować jego wole.

by zapobiec właśnie takim sytuacją jaka tu miała miejsce.
Robisz z siebie okropnego ****** z powodu śmiesznego, bo na celu masz to, by wytknąć mi błąd, którego nie robię.

Może dasz jakikolwiek inny przykład, do którego mogłoby się odnosić zacytowane przeze mnie wytłumaczenie?
Zobaczymy jak jeszcze bardziej jesteś w stanie się ośmieszyć.

Jeśli sądzisz, że skoro Blissando specjalnie koło mnie stoi, by potwory się na niego przerzuciły(uprzednio wybijając mi z kolegami całego lura, dlaczego też chciałem lurać od początku), po czym je zabija(wcześniej pisząc, że niby skilla ze mną) więc nie powinien za to dostać bana, to WSTYD MI ZA TO, ŻE MASZ W TEJ GRZE TAKĄ SAMĄ RANGĘ JAK JA.
  Topic: [BN Hakinos] Chmiel / Hashxx
Hakinos

Replies: 4
Views: 1231

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-15, 13:20   Subject: [BN Hakinos] Chmiel / Hashxx
Dostaliście bana za:
- "granie z kumplem na 1 komputerze", przez co nie mogliście mi udowodnić, że nie jesteście 1 osobą. Nie sądzę, że podchodziliście do komputera we 2 i każdy ruszał swoją postacią, by ta nie została wylogowana
- wylogowanie kumpla(Hashxx) kiedy napisałem, że tak nie można - sharing
- zalogowanie NIBY na 2 osobnych kompach, po czym na komende "ruszajcie się jednocześnie" nagle ty się potrzebowałeś relogać(twierdzisz, że kick - ciekawe), a Twój kolega dostaje laga kompa i potrzebuje pilnie go zrestartować(co trochę trwa i prawdopodobnie dopiero Twój kolega się logował na 2 kompa)
- bonus: nieumiejętność naciśnięcia ctr i klikanie strzałek przez Twojego kumpla, przez co musiał podpierać się o ścianę(no dobra, podobno coś piliście)

Ostatecznie robiłem wszystko co mogłem, bym nie musiał banować, nawet pomyślałem, że wyślę sprawę do Nilana, ale Wasza arogancja i bezczelność(czego nie widać na moich dowodach, bo była dopiero potem) była przyczyną, czemu zmieniłem swoje zdanie i zdecydowałem się Was zbanować.
Oto dowody:
Początek sprawdzania, chciałem Was zapytać, czemu macie te same ip, lecz zdążyło Was po niecałych 15min wylogować:
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Cały przebieg zdarzenia i rozmowy z Wami:
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
A tutaj jeszcze screeny rozmowy z pw, żeby łatwiej się czytało:
http://screenshooter.net/4234916/ycjjnty
i
http://screenshooter.net/4234916/xxdkbhr
http://screenshooter.net/4234916/vpclbgt
http://screenshooter.net/4234916/ihbdqry

Potwierdzenie wspólnego ip(ta część widoczna tylko dla władzy):
http://screenshooter.net/4234916/qvcxwtc
http://screenshooter.net/4234916/akgohwg

Sharing(15dni)+mc(15dni). Zdecydowałem, że nałożę tylko 15 dni.
  Topic: [BN Hakinos] Blissando
Hakinos

Replies: 8
Views: 2320

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-15, 12:00   Subject: [BN Hakinos] Blissando
Odwieczny problem ludzkości.
Jak człowiek czegoś nie wie, to napisze swoją bzdurną teorię, którą nie jest wstanie niczym poprzeć i będzie w nią brnął ile się tylko da. Co gorsza, wyśmieje prawidłową logikę innej osoby.
To, że wy sobie coś wymyślicie, nie znaczy, że tak jest.

Quote:
4. Niszczenie porządku na serwerze w sposób następujący:
(...)
c) Kradzież lootów** i zabijanie cudzych potworów*** - ban na 5 dni.
(...)
***Potwory - potwór należy do osoby, którą pierwotnie atakował. Jeżeli dany gracz nie życzy sobie aby zabito potwora ponieważ wykorzystuje go do treningu lub na nim expi, a potwór nie przeszkadza innym graczom np. nie blokuje przejścia, to należy uszanować jego wole.


Coś jeszcze jest niezrozumiałe?
Ban słuszny.
  Topic: [BN Hakinos] Blissando
Hakinos

Replies: 2
Views: 1261

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-15, 00:27   Subject: [BN Hakinos] Blissando
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
  Topic: [BN Hakinos] Roco Rox
Hakinos

Replies: 3
Views: 1723

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-12, 12:48   Subject: [BN Hakinos] Roco Rox
Każdy ma tam wysoki lvl i każdy skillał energy. Na respa wchodzi Roco z low lvl. Jak myślisz, po co? Widać spam edb, a innego humana tam nie ma, więc kto inny to mógł zrobic? Każdy z nas jakby zaatakował moby to zabiłby je na hita.
Nagranie filmiku nie jest takie proste jak skilujesz energy i musisz się healać. W dodatku wybicie potworków trwa chwilę....sekundę i nie ma za dużo czasu na lepsze dowody.
  Topic: [Wyzywanie] Wooper
Hakinos

Replies: 1
Views: 925

PostForum: Archiwum Reportowanie graczy i użytkowników   Posted: 2014-09-11, 23:09   Subject: [Wyzywanie] Wooper
Tak jak pisałem w grze, bana nie będzie.
Dodatkowo zapytałem o to Nilana i potwierdza moją ocenę(a właściwie nie moją, bo ja bym za to dał bana).
  Topic: [BN Hakinos] Kormak
Hakinos

Replies: 2
Views: 1054

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-11, 23:02   Subject: [BN Hakinos] Kormak
Wchodzisz, walisz ohk(co widać w lewym górnym rogu), mooby mają red hp, przechodzisz dalej, więc dałem szybko zanzo i zabiły ciebie te moby(wybiłeś jeszcze trochę SW, ale niestety nie uchwyciłem tego na screenie, bo byłem skupiony na tym, byś padł i nie zdarzył wybić wszystkiego).
http://www32.speedyshare....load/kormak.png
Jestem BNem, który akurat wtedy skillował na tym lurze, lepszych dowodów nie zdołałem zrobić, ale po to mam bannera, by karać za łamanie regulaminu.
Co mogłem to zrobiłem, utrudniałeś mi grę, wybijałeś moje moby.

Nie wyobrażam sobie, żebyście za to nie dostali kary skoro wszystko widziały moje oczy.
  Topic: [BN Hakinos] Roco Rox
Hakinos

Replies: 1
Views: 862

PostForum:  Archiwum Odwołanie od kary na serwerze i forum   Posted: 2014-09-11, 22:55   Subject: [BN Hakinos] Roco Rox
Misaka Mikoto itnął szybko na Cb, żebyś nie zdążył wszystkiego wybić i Cię zabił. Widać Twoje ciało oraz electric death ball nad Twoją "zabitą głową":
http://www30.speedyshare....ad/Roco-Rox.png

Screeny potwierdzający, że Misaka Mikoto zabił właśnie Ciebie:
http://screenshooter.net/4234916/prkqnse
http://screenshooter.net/4234916/kwbxyau

Jestem BNem, który akurat wtedy skillował na tym lurze, lepszych dowodów nie zdołałem zrobić, ale po to mam bannera, by karać za łamanie regulaminu.
Co mogłem to zrobiłem, utrudniałeś nam grę, wybijałeś nasze moby.

Nie wyobrażam sobie, że gracze, z którymi skillowałem energy mieliby być ofiarą waszego łamania regulaminu stojąc przy mnie(bannerze), oraz nie wyobrażam sobie, żebyście za to nie dostali kary skoro wszystko widziały moje oczy.
 
Page 1 of 52
Jump to:  
 
   


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.